Vitajte na našej stránke.

Táto stránka je určená všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť viac o našom zariadení, škole, činnosti a o našich deťoch...

Kedysi dávno prišiel múdry kráľ k poznaniu, že ak chce mať prekrásne záhrady, musí mať dobrého záhradníka, ktorý by sa o všetko staral. Dostal by prácu, za ňu plácu, isté spoločenské postavenie a výsledkom celého jeho snaženia by boli prenádherné kráľovské záhrady, ktoré dodnes všetci obdivujú. Ak túto múdrosť prenesieme do svojho života, môžeme túto prácu záhradníka s kvetmi prirovnať k práci učiteľa s deťmi. Pri zabezpečení všetkých podmienok, potrebných na úspešné vykonávanie práce učiteľa i žiaka, je výsledkom rovnaká nádhera a harmónia.

Každá spoločnosť potrebuje dobrých a trpezlivých "záhradníkov", ktorí by sa venovali krásnym novým "kvetom". Deti potrebujú kvalitné vzdelanie s láskavou výchovou, pretože tieto dve zložky sú nenahraditeľnou súčasťou života, ktorý pomáhame deťom zvládať primerane ich možnostiam a schopnostiam...

Hlavná stránka

Oficiálna stránka Liečbno - výchovného sanatória  Poľný Kesov 037 / 77  87  121